تبلیغات کلیکی از دید دستگاه لیزر

تبلیغات کلیکی یا دستگاه لیزر یک گونه تبلیغات اینترنتی می‌باشد که هزینه اش بر طبق تعداد کلیک ها دستگاه لیزر به حساب آوردن میشه . خیلی ها در نگاه نخستین تبلیغات کلیکی رو بسیار موثر میدونند و فکر‌می‌کنند که تبلیغات کلیکی شایسته ترین و با صرفه ترین چاره برای تخصیص بودجه تبلیغاتی کسب و کارشونه .

در دید عموم مردم تبلیغات کلیکی یک راه و روش تبلیغاتی بیهوده و بدون اثر است البته اگر واقعا به چشم یک برنامه نویس و یا یک بیزینس کار دستگاه لیزر به‌این فعالیت و فیض آن نگاه فرمائید خواهید مشاهده کرد که در عین پیچیدگی دستگاه لیزر فراوان هم سودمند است .
توصیف تبلیغات کلیکی یا این که خرید دستگاه لیزر کلیکی یا این که PPC مخفف Pay Per Click در معنای « پرداخت در عوض کلیک » به یک دسته تبلیغات اینترنتی گفته میشه دستگاه لیزر که هزینه تبلیغات بر طبق بها هر کلیک ارزیابی میشه . به تبلیغات کلیکی CPC یا Cost Per Click هم گفته میشه . برای هر کلیک پولی گزینش میشه به عنوان مثال فکر کنید می خواید تو یه سایت تبلیغات نمائید و مالک سایت دستگاه لیزر میگه بها هر کلیک ۵۰ تومنه . حالا در صورتی‌که شما بخواید ۵۰۰۰ تا کلیک روی آگهی تون دستگاه لیزر انجام بشه باید ۵۰ * ۵۰۰۰ یعنی ۲۵۰ . ۰۰۰ تومن پرداخت نمائید . دستگاه لیزر فرمول کلی تبلیغات کلیکی به این صورته :


هزینه تبلیغات کلیکی = ارزش هر کلیک * تعداد کلیک درخواستی دستگاه لیزر

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *