محتوای مو جود دستگاه لیزر را برای ساخت لیست به روزرسانی نمایید

به روز رسانی محتوای دستگاه لیزر مو جود یکی از از طریق های پر اسم و رسم در استراتژی محتوا است که به ارتقا ترافیک و بهبود رتبه بندی سایت کمک می کند . در‌این حالت , معمولا محتوایی که در وب سایت موجود است به روزرسانی میشود تا استفاده از آن برای یوزرها راحت تر و خوبتر باشد . &# دستگاه برش لیزر ; برایان آئین ” بنیانگذار وب سایت Backlinko , با این خط مش دستگاه لیزر توانسته است نرخ تبدیل تارنما خویش را از ۰٫۵۴ درصد به ۴٫۸۲ درصد ارتقا دهد .

وقتی که به روزرسانی محتوای خود را ابتدا کردید , گوگل نیز به آن دقت می نماید چون نرخ تعامل با محتوای جان دار دستگاه لیزر افزایش پیدا می کند . دستگاه لیزر اگر برای به کار گیری از این استراتژی مهیا هستید , روند ذیل را دنبال فرمائید :


مرحله نخستین : در گوگل به دنبال موضوعات و ایده های سابق باشید که می توانید آن را بهبود ببخشید . در وبسایت گوگل کلمه و واژه مهم متبوع دستگاه لیزر خود را تایپ نمائید و آن گاه تاریخ را به آن بیفزایید , مثلا “ بازاریابی از روش شبکه‌های‌مردمی در سال ۲۰۱۰ ” .

نتایج به دست آمده را تجزیه و ارزیابی نمایید . در صورتی‌که محتوای جالبی دستگاه لیزر پیدا کردید که نیاز به بازنویسی داراست آن را یادداشت نمائید . مثلاً در تارنما Social Media Examiner موجود است که ۶ سال پیش پخش شده ولی در آن زمان محبوب بوده است . با وجود همه تغییراتی که در حوزه شبکه‌های‌مردمی و دستگاه لیزر ساخته شده است می‌توانید محتوای موجود را از نو و با توجه دستگاه لیزر به نیازهای مدرن دستکاری کنید و آن را به روزرسانی فرمایید .

مرحله دوم : به دنبال اطلاعاتی باشید که فعلا به درد بخور است . بعد از این که محتوای کهن را پیدا کردید , سطح بعدی انجام تحقیق بر روی اطلاعات آن و منطبق با نیازهای امروزی است . این داده ها در ارتقا و به روزرسانی محتوا به شما امداد خواهد کرد .

برای مثال در قبل قرار به دست آوردن در ۱۰ رتبه برتر گوگل فعالیت رنج فقدان , فقط کافی بود بر روی چندین کلمه مهم مانور می دادیم . این دقیقاً تفاوت دستگاه لیزر در قبلی و شرایط فعلی است . تفاوتی که روز آپ تو دیت در اکنون ارتقا است .

در حالتی‌که میخواهید مقاله ای دربارۀ “ تحقیق دربارۀ لغات اصلی ” انجام دهید , خوب تر است بدانید پایانی به روزرسانی الگوریتم گوگل در چه وقتی بوده است و آپ تو دیت رسانی بعدی در چه تاریخی رخ میگیرد . نزدیک به ۶۹ % از سئوی امروزی دربارۀ نرخ تبدیل کاربر به مشتری است .

نمونه ۱ : برای این‌که بتوانید نهایی داده ها را راجع به مورد خود به دست آورید , از گوگل به کار گیری فرمائید . در آغاز واژه و کلمه اصلی مورد‌علاقه خویش را تایپ نمایید و سال و ماه آن را در انتها به آن بیشتر فرمائید . برای مثال عبارت گوگل پاندا دسامبر ۲۰۱۴ را تایپ فرمائید .

در تصویر بالا , میتوانید نهایی اطلاعات موجود درباره ی پاندا و سایر الگوریتم ها را به دست آورید . فرقی نمی کند که چه در زمینه ای کار دارید , مدام می توانید مقاله ای دیرین پیدا نمائید و آن را بهبود ببخشید .

مثال ۲ : روش موءثر دیگر برای دریافت کردن پایانی داده ها در زمینه ی موضوعات حوزه تخصصی شما , استفاده از تارنما آمازون است . بایستی بدانید نویسندگان در چندین سال اخیر ( یا حتی چند ماه اخیر ) چه مطالبی در زمینه‌ی موضوع شما منتشر کرده اند .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *