دستگاه لیزر گوشی

سئو تلفن همراه چیست؟

دستگاه لیزر تلفن همراه یا بهینه سازی موتورهای کاوشگر برای موبایل دستگاه لیزر عبارت است از بهبود تجربه ی کاربر از بازدید وبسایت , از طریق نرم افزارهای browser موبایل و اطمینان از این‌که تارنما متبوع از روش نرم افزارهای موبایل و موتورهای جستجوگر تلفن همراه قابل دسترسی است .

اهمیت بهینه سازی موتورهای جستجوگر موبایلی در چیست؟

همانگونه که می دانید کاربرد تلفن های هوشمند در میان قشرها گوناگون جامعه روز آپ تو دیت اکثر می‌شود . امروزه بیشتر جستجوها در فضای مجازی از طریق گوشی شکل می گیرد , بنابراین واضح است که ارتقای سعی و بهینه سازی وب سایت ها به طریقی که در قابل انعطاف افزارهای موبایل به شایسته ترین شکل دیده شوند , روز جاری بیش از هر زمانی اهمیت داراست . ولی جستجوهای یوزرها در موبایل , دیگر به به عبارتی راه و روش ای که در دسکتاپ انجام می‌شد , وجود ندارد . در‌این جستجوها , آلرژی نسبت به فرصت عمده است و به طرز ی مینیمال تری شکل می‌گیرند , بنابراین بایستی خود را با این تفاوت ها هماهنگ کنیم .
نوشته‌ی علمی ای با موضوع : ۶ ابزار دارای منفعت برای بهینه سازی وب سایت ها در موتورهای کاوش گر موبایل دستگاه لیزر می‌تواند به شما یاری دهد

اقدامات گوگل در جهت سئوی موبایلی

گوگل , مدتهاست که از اهمیت سایت های هماهنگ با نرم افزارهای تلفن همراه , برای یوزرها مطلع است و اقداماتی را دراین مورد دستگاه لیزر , در حق تقدم دستگاه لیزر قرار داده است . از ۱۹ نوامبر ۲۰۱۴ , گوگل برچسب سایت دستگاه لیزر - friendly را به نتایج جستجوهایی که از طریق گوشی انجام میشوند بیش تر نموده است . این برچسب در لیست نتایج , به ابتدای نوشته وبسایت هایی افزوده می شود که با قابل انعطاف افزارهای گوشی بهینه سازی گردیده اند .

دستگاه لیزر تلفن همراه

اقدام دیگری که گوگل دراین مورد انجام داد این است که در ۲۱ آوریل ۲۰۱۵ , الگوریتم های خویش را به گونه ای آپدیت کرد که در جستجوهای موبایلی , اول صفحاتی که با نرم افزارهای تلفن همراه هماهنگ می‌باشند سناریو داده شوند . به این آپ تو دیت “ Mobilegeddon ” گفته میشود .

نام این الگوریتم نسبتاً همه چی را در باب دست پخت نو گوگل نشان میدهد . فرمول جدیدی که کاوش با گوشی های هوشمند را متحول خواهد کرد . حال تمامی نگران این تغییر تحول می‌باشند , تارنما های دستگاه لیزر آنلاین کلیه نگران تاثیر این الگوریتم که دوست دار تارنما های صمیمانه است هستند . این الگوریتم به وب سایت هایی که در تلفن همراه های هوشمند خوبتر دیده می گردند یاری می نماید بالاتر از سایت های دستگاه لیزر دیگر قرار بگیرند .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *