پروسه ۳ تراز ای تکنیک افق خراش دستگاه لیزر

محتوای گرانبها با قابلیت پیوند شدن را بیابید :

هدف مهم تکنیک آسمان خراش دستگاه لیزر تولید محتوای کیفیت عالی و دیدنی و مفید می‌باشد به طوری دستگاه لیزر که افراد مایل باشند پیوند محتوا و مطالب شمارا در وبسایت خود قرار دهند . البته چه‌گونه می‌توانید تشخیص دهید که محتوای شما به این توفیق میرسد یا این که ناکامی می‌خورد ؟
به آسانی : محتوایی را پیدا نمایید که در حال حاضر تعداد زیادی لینک ساخت نموده است . به طریق پایین :
– BuzzSumo نظیر یک معدن طلا و جواهرات مشتمل بر گونه های نظرها برای محتوا است ( مثل مقالات و اینفوگرافی یا اطلاعات گرافیکی ) .
ایران روتک . ly یک دایرکتوری یا فهرست راهنما با کیفیت باکیفیت برای اینفوگرافی ها می‌باشد .
– بخش خبر ها گوگل ( Google News ) : یک کلمه کلیدی را در خبر‌ها گوگل کاوش نمائید و ملاحظه کنید چه مطالبی رایج و مورد مشاجره می باشند .
– Open Site Explorer : محل صفحه های برتر : دستگاه لیزر محتوایی که بیشترین اندازه لینک و پیوند دستگاه لیزر را اخذ کرده در هر دامنه ای سناریو می‌دهد . بهترین ایده ها معمولاً از این ابزار به دست میاید .
– ۱۰ سود برتر گوگل : شایسته ترین راهکار وجود ندارد البته تأثیرگذار است . اگر مقاله و محتوایی در نتایج نخستین جستجو سئودر گوگل برای یک واژه و کلمه حیاتی رقابتی قراردارد , مطمئن باشید که لینک های مهمی وجود دارا‌هستند که به آن اشاره شده اند .
۲ - محتوای مورد نظر را بهبود ببخشید :

سطح بعدی استخراج محتوای پیدا شده و عوض کردن و بهبود بخشیدن آن می‌باشد . بنابراین شما شایسته ترین محتوا در زمینه ذی‌ربط را به صورت آنلاین خواهید داشت . که عملیات لینک سازی ( در مرحله ۳ ) را به طور قابل ملاحظه ای آسان می کند .
چگونگی گرفتن محتوای پیدا شده در مرحله ۱ و بهبود بخشیدن آن :
مقاله را طولانی تر فرمائید : بعضی اوقات انتشار یک مطلب بیش تر که گزینه های بیشتری را پوشش می‌دهد موفقیت آمیز خواهد بود . مثلا , در صورتی یک مقاله پرطرفدار و جذب کننده پیوند مانند “ ۵۰ ایده برای اسنک های تندرست و رژیمی ” پیدا کردید , شما هم می توانید آن را اضافه کرده و لیستی از ۱۵۰ ( یا چه بسا ۵۰۰ ) ایده منتشر فرمایید . دستگاه لیزر
مطلب را به روزرسانی فرمائید : در‌حالتی که بتوانید بخش دیرین از یک محتوا را برداشته و ان را به روزرسانی فرمائید آنگاه شما یک برگ غالب خواهید داشت .
طراحی خوبتر : یک محتوا با ظاهر و طراحی خوشگل و جالب در مقایسه با یک محتوای بی آلایش در صفحه ای خیر چندان جالب می‌تواند لینک های بیشتری ساخت کرده و در شبکه‌های‌مردمی اکثر به اشتراک گذارده شود .
جامع تر : بخش اعظم لیست های مو جود در مطالب صرفا مشتمل بر یک سری گزینه کوتاه بدون هیچ توضیح سودمندی برای کاربر هستند . ولی در‌حالتی که شما لیستی از آیتم ها با عمق اکثر و توضیحات بیش تر تولید فرمائید , لیستی گرانبها تر خواهید داشت .
۳ - به افراد مطلوب دسترسی پیدا فرمایید :

شما هر روز مطالب جالب و نو منتشر میکنید… البته کسی آ نرا مطالعه نمی کند . شما در حالا هدر دادن روزگار خویش می باشید . به همین بهانه مهمترین بخش دستگاه لیزر تکنیک عرش خراش , تکثیر مطالب عالی نمی‌باشد بلکه تبلیغ آن ها است .
چه‌طور می خواهید محتوای خود را تبلیغ نمایید ؟ از طریق نشانی اینترنتی ! پست الکرونیکی به اشخاص از اساس های اصلی تکنیک آسما خراش است .
به جای نشانی اینترنتی کردن به افراد مختلف و تصادفی , به کسانی که صاحبان وب سایت میباشند و به محتوای شبیه لینک شده اند دسترسی پیدا کرده و ایمیل دستگاه لیزر ارسال می‌کنید .
برای آنالیز و تعیین اشخاص متبوع خود برای ارسال پست الکرونیکی , به مورد ها ذیل توجه نمائید :
۱ - آن ها دارای یک وبسایت در صنف کاری شما میباشند .
۲ - به موضوع مطلب شما علاقه دارند .
۳ - اینک به مقاله ای با همان زمینه لینک شده اند .
به نحوه تحت می توانید لینک و پیوند ها را به مطلب خویش ایجاد فرمایید :
۱ - از تارنما ahrefs . com جهت استخراج همه لینک هایی که به محتوای رقیبتان اشاره می‌کنند استعمال نمائید . ابزاری نظیر Majestic SEO و OSE هم این عمل را انجام میدهند .
۲ - از لیست استخراج شده در مرحله گذشته , صفحاتی را که ارزش متعددی ندارند مثل تالارهای رای زنی , دایرکتوری های مطلب و غیره حذف نمایید . و در پایان به صاحبان لینک و پیوند های ما‌نده ایمیل ارسال کنید . یک مثال از نوشته نشانی اینترنتی ارسالی به این اشخاص در زیر آمده است :
تکنیک افق خراش دستگاه لیزر تارنما


و از تعداد جواب های مثبتی که دریافت می‌کنید شگفت زده خواهید شد .
من ۱۶۰۲ پست الکرونیکی با همین نوشته ارسال کردم و چیره شدم حدود ۱۷ لینک و پیوند

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *