صفحه های و وب سایت های دستگاه لیزر

خب , در اینجا باید بگوئیم دستگاه لیزر علاوه بر مجازات های بیان شده در ابتدا جریمه های دیگری هم وجود دارا هستند که هیچ نام یا این که عنوانی ندارند . این مجازات های می توانند باعث شوند یک صفحه یا یک وبسایت از ایندکس بیرون شود . نکتۀ مثبت راجع‌به این جریمه‌ها این است که به راحتی قابل شناسایی هستند و بیشتر پیرامون موضوعاتی مانند پیوند های اسپم جور , محتوای اسپم دسته و تکنیک های سئوی کلاه سیاه میچرخند .

برای آنکه متوجه بشوید وب سایت تان de - indexed شده است یا خیر , باید آدرس وب سایت خویش را در گوگل وارد فرمائید &# دستگاه ایران روتک لیزر ; www . yoursitename . com ” و ملاحظه کنید که دستگاه لیزر آیا نتیجه ای به شما نشان خواهد اعطا کرد یا نه .

همچنین برای یافتن برگه ای از سایت خود , جمله ابتداییِ اولین پاراگراف ( ۷ کلمه و واژه ) را به همپا نشانه ها گفتاورد ( “ ) در گوگل کاوش نمایید . مثلا : “ این اولین جملۀ پاراگراف وبسایت اینجانب است ” می بایست صفحۀ تارنما تان را در نتایج کاوش نشان دهد .

همچنین شما میتوانید از امر “ کلمه کلیدی www . yoursitename . com ” سود فرمائید ( فارغ از علامتها گفتاورد ) فایده کنید تا متوجه گردید که صفحه های ذیل شاخه دستگاه لیزر به صحت ایندکس شده اند یا این که خیر و خوبی . در انتها بایستی اذعان کرد می توانید با به کار گیری از Google Webmaster Tools مشکلات ایندکس صفحاتتان را شناسایی نمائید .


واژه اساسی , بک لینک و پیوند در گوگل

رتبۀ هر وبسایتی می‌تواند ارتقا یابد , حتی در حالتی‌که صفحه ها آن de - indexed شده باشند و در نتایج دستگاه لیزر جستجوی گوگل جان دار نباشند . گوگل صفحه ها دستگاه لیزر و سایت هایی که از ایندکس خارج گردیده اند را هم تحت لحاظ دارد و تا‌زمانی‌که مشکلاتشان برطرف نشده باشد , اجازۀ اکران در نتایج جستجو را به آنان نمی دهد .
صفحاتی که از ایندکس بیرون شده اند احتمالا نتیجۀ مجازات الگوریتم های پنگوئن و پاندا باشند اما داشتن صفحات de - indexed به معنی این وجود ندارد که شما بوسیله الگوریتم های پنگوئن یا این که پاندا تنبیه شده اید .
جریمه دستی

جریمه دستی مقابل وب سایت تان می‌تواند منجر به تنبیه های مختلفی شود ( گهگاه شاید این تنبیه سبب پائین آمدن دستگاه لیزر رتبۀ سایت شما شود و دستگاه لیزر در بعضا موردها حتی سبب de - index شدن آن گردد ) . در حالتی که شما در Webmaster tools پیامی با عنوان ها “ Search Queries ” و “ Manual Actions ” دریافت نموده اید , بدانید وبسایت دستگاه لیزر شما به طور دستی تنبیه شده‌است .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *