4 . از قابلیت پیش بینی دستگاه لیزر برای پیش بینی کردن جایی که صنعت به سمتش می‌رود استفاده نمایید :

گوگل ترندز ابزاری برای پیش گویی دستگاه لیزر داراست که میتواند بینشی درباره‌ی پژوهش های نخستین را آماده آورد . ابزار پیش بینی به امداد توسعه و گسترش نمودار میتواند پیش بینی های گوگل برای آتی را نشان دهد . معمولا تدابیر مبتنی بر داده های پیشین انجام میگردند . این قابلیت و امکان تصویر کاملی دستگاه لیزر را مهیا نمی کند و نمی تواند کلیه حادثه ها را پیش بینی کند . با اینحال , دستگاه لیزر چنین ابزاری قادر است ایده مهم و کلیدی را در خصوص طریق کاربرد کلمه و واژه شما در سال را نشان دهد .
چه‌گونه می‌توان از گوگل ترندز دستگاه لیزر در بازاریابی به کارگیری کرد؟

گوگل ترندز

گوگل ترندز یک ابزار عالی برای بازاریابی است . این مورد طولانی تر از دستگاه لیزر گوگل آنالیتیکس اکتشافی است . کاربرد آن آسوده است و برای انجام پژوهش های پایه ای گزینه رایگانی محسوب می شود . نتایجی که در گوگل ترندز به دست میاورید میتواند پژوهش عمیق تری را درباره ی منطقه خاص ایجاد کند . دستگاه لیزر شما میتوانید از گوگل ترندز برای کشف داده های مبنا در زمینه‌ی برند , سهم بازار , صنعت و رقبا به دست آورید .
1 - سهم مارک خود در بازار دستگاه لیزر را مسئله بررسی قرار دهید :

گوگل ترندز فرصتی را برای شناخت سهم برند از بازار موجود ارائه می کند . هنگامی که خودتان را با سایر برندهای جانور در صنعت مقایسه می‌کنید , میتوانید تصویر بهتری از جایی که برند در میان سایر رقبا ایستاده است را به دست آورید . صرفا کاری که شما می بایست انجام دهید این است که مارک خویش را در واژه و کلمه جستجو وارد فرمایید و آن‌گاه برندهای رقیب در بازار خویش را بیش تر نمائید .
این بهترین طریق برای دیدن این است که شما در طول مجال چه طور با سایر برندهای موجود در صنعت خویش مقایسه میشوید . شما می توانید با مشاهده گرایش های هر ساله و تمایلات در هر برند در حین زمانه ; داده ها را تقسیم بندی فرمایید . همینطور توانمند خواهید بود تمایلات حوزه‌ ای را برای صنعت خویش مشاهده کنید .
شما میتوانید از سرتیتر خبر‌ها و قابلیت و امکان پیش بینی برای این صنعت به کار گیری فرمایید . تلاش سرتیتر خبر‌ها زمانی که دستگاه لیزر می خواهید سهم دستگاه لیزر برند از بازار را شناسایی فرمایید مضاعف قدرتمند خواهد بود . پیک یا این که نقط ی اوج در واژه و کلمه جستجوی برند همیشه مثبت نمیباشد و قادر است توسط خبر ها بد یا این که شایعات زیر تاثیر قرار گیرد .

2 - برند خویش را صفحه نمایش فرمائید :

صفحه نمایش کردن مارک شبیه بررسی سهم بازار است . وقتی که برند خود را صفحه نمایش می‌کنید , باید در ادامه طریق های فعالی باشید که می‌تواند سهم شما از بازار را بهبود ببخشد و به صورت مثبت حضور شما در بازار را بیش تر کند .
شما میتوانید از گوگل ترندز برای بررسی و به روز رسانی کلیدواژه های خویش منفعت کنید . کلمات حیاتی بایستی به طور منظم قضیه باز‌نگری قرار گیرند زیرا زمانی که مارک نو با خدمات تازه وارد بازار می گردد , لهجه مخاطب ممکن است با بازار هم خوانی و هم خوانی داشته باشد .
شما همینطور می‌توانید از تجزیه و تحلیل گوگل ترندز برای به روزرسانی پیام برند خود سود نمایید . شما قادر خواهید بود با دارای ربط کردن موردها چاپی و تبلیغات رسانه ای با تاریخ مو جود در نمودار , ببینید کمپین تبلیغی تان موثر بوده است یا خیر .

3 . رقبای خویش را بشناسید :

آزادی گوگل ترندز به شما اذن می‌دهد هم برند خود و نیز مارک رقبا را مورد بررسی قرار دهید . شما می‌توانید از نمودار رقبا درس های زیادی بگیرید . اگر آن‌ها کار خود را صحیح انجام وارد میکنند میتوانید پژوهشی برای یادگیری در مورد نقاط نقط ی اوج آنان ترتیب دهید . در حالتی‌که کار آنها ضعیف است , می بایست ببینید چگونه می‌توانید استراتژی خود را با حالت مو جود مطابقت و همخوانی فرمائید تا این معضلات را کمتر نمائید .
4 . به تغییرات صنعت خود اعتنا کنید :

گوگل ترندز بخت مشاهده داده های به روز و نیز داده های وابسته به سالهای قبلی را در دست کاربران قرار داده است . همه این اطلاعات زمان خوب برای دقت کردن و جواب دادن به تغییرات مو جود در صنعت تولید نموده است .
شما بایستی مدام کار خود را با تجزیه و چک پیک ( اوج ) و نیز بیحرکتی ها در هر نمودار استارت نمایید . بعد باید هر کدام از رویدادها را با دقت بازبینی کنید تا ملاحظه کنید دلیل زمینه ای هر تغییر تحول در نمودار چه بوده است . احتمال دارد نوسانات طبیعی در بازار وجود داشته باشد . معمولا تغییرات کوچک طبیعی است .
چنانچه مشاهده کردید که صنعت شما افت ثابتی در گوگل

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *