راهنمای قدم به قدم دستگاه لیزر تولید تارنما لینک

با این‌که شما نمی توانید با استفاده از یک افزونه دستگاه لیزر و یا این که یک ابزار سایت لینک بسازید , ولی می توانید فرایندی را دنبال فرمایید که اقبال دستگاه لیزر ساخته شدن وب سایت لینک را افزایش دهد . در اینجا به قدم هایی اشاره می کنیم که باید دنبال کنید .

از یک اسم مخصوص برای نام تجاری دستگاه لیزر خویش منفعت فرمایید

وبسایت لینک ها قبل از هر چیز به نامی که شما برای کسب و عمل یا این که تارنما خود تعیین میکنید بستگی دارا‌هستند . سایت شما در‌حالتی که در جستجوی دستگاه لیزر نام تجاری نشان داده خواهد شد که چیزی داشته باشد که آنرا از اصطلاحات پر اسم و رسم و کاوش های متداول گوناگون کند .

در موارد نادری , اسم های تجاری درجه نخستین و تارنما لینک و پیوند ها را به دست خواهند آورد . اپل نمونه نیکی است . بر اساس نیت و کردار استفاده کننده , گوگل می داند که اضافه دستگاه لیزر جستجویی های واژه و کلمه &# دستگاه لیزر روتک ( در معنای سیب در انگلیسی ) ” به تنهایی در آن‌ها آمده است , جستجو هایی هستند که درپی کمپانی اپل میباشند . به همین علت زمانی شما واژه و کلمه “ apple ” را کاوش میکنید سایت شرکت اپل دستگاه لیزر را تحت عنوان او‌لین آیتم در SERP مشاهده می‌کنید .در مقابل در صورتیکه اسم وبسایت شما “ فروشگاه دشوار افزار ” و یا “ خرید بستنی باشد ” ( ولی به حروف لاتین ) , احتمالا جايگاه اول را در SERP به دست نخواهد آورد . مگر چنانچه جستجو کننده و وبسایت وضعیت جغرافیایی مشترک داشته باشند .

سلسله مراتب و ساختار واضحی برای تارنما درست فرمایید

وب سایت هایی که سلسله مراتب واضح و واضحی دارا‌هستند راحت تر بوسیله موتور های دستگاه لیزر جستجو کاوش میگردند و حرکت فی مابین صفحه ها دستگاه لیزر آن‌ها هم راحت تر است و احتمال اینکه برای آنها تارنما لینک ساخته شود طولانی تر است . زمانی که لینک های داخلی سایت خود را می سازید , اطمینان حاصل نمایید که ترتیب منطقی و واضحی دارند .

“ نوار ناوبری ( Navigation Bar ) ” , ( بخشی از تارنما که لینک های اساسی وب سایت شما در آن قرار دارا‌هستند . معمولا به طور منو بر بالای وب سایت و یا این که به طور لیستی از پیوند ها در کناره ها قرار می گیرند ) خط مش دارای اهمیت نمایش ساختار سایت شما می باشد . گوگل اینگونه توضییح میدهد که :

تمام وب سایت ها یک برگه خانه یا این که “ ریشه ” دارا هستند . این کاغذ معمولا بیشترین بازدید را در سایت داراست و نقطه استارت بازدید کنندگان تارنما می باشد . با ساختن نوار ناوبری به بازدید کنندگان کمک فرمائید تا از صفحه نخستین دیگر صفحه ها وب سایت را پیدا نمایند . یک نوار ناوبری عالی به تمام بخش های مهم وبسایت شما لینک داراست , مشخص است که یوزرها را به کجا هدایت می نماید و از یک ساختار منطقی پیروی می کند . یک نوار ناوبری اداره یافته و قابل شعور دربرگیرنده “ منزل ” , “ خبر‌ها ” و “ درباره ما ” میباشد . شما می‌توانید نوار ناوبری را در بالای تارنما و یا این که در لبه های تمامی صفحات قرار دهید تا به راحتی قابل دسترسی باشند .
نقشه وبسایت ( sitemap . xml ) بسازید

جهت بهبود کاوش کردن وب سایت نقشه وب سایت هم بسازید . خیر صرفا جستجو کردن سایت بوسیله موتور های کاوش را تسریع می کند , بلکه به گوگل امداد می نماید تا “ صفحات بیستری از تارنما شمارا پوشش دهد . ” با ساختن یک نقشه وب سایت ظریف و جامع , اقبال ساخته شدن وبسایت لینک و پیوند های متفاوت و هدفمند را ارتقا خواهد یافت .
مطلب ای با قضیه : به چه شکل میتوان نقشه وب سایت ساخت می تواند به شما یاری دهد
محتوای موثر , دارای ربط و غنی از داده ها بسازید

کلیه چیز به محتوا بستگی دارد . هدف گوگل از نمایش دادن سایت پیوند ها این است که اطلاعاتی دستگاه لیزر را که بیشترین رابطه را با عبارت مورد جستجوی استفاده کننده دارد برای وی آماده نماید . داده ها دارای ربط صرفا در جایی قادر است باشد که محتوای کافی وجود داشته باشد . همگی صفحه ها شما بایستی محتوای متعددی داشته باشند .

بعضا از وب سایت ها محتوای یه خرده در صفحه ها دارای اهمیت دارا‌هستند . این غلط است . با گذاشتن مقدار قابل توجهی داده ها موثر در این صفحه های , دستگاه لیزر تارنما شما از جهات گوناگون از جمله داشتن وبسایت لینک ها بهبود خواهد یافت .
از لینک های متنی به کارگیری نمایید

الگوریتم گوگل به چه شکل میفهمد که چه صفحاتی را بایستی در تارنما لینک ها نمایش دهد؟ به لحاظ میرسد که پیوند های باطن صفحات بیشترین تاثیر را دارا‌هستند . بهترین لینک ها , پیوند هایی میباشند که متنی باشند نه عکس . بعضی از وبسایت ها از تصاویر برای دکمه های ناوبری استفاده می کنند . مثلا از یک عکس قابل کلیک شدن برای نمایش “ خانه ” و یا “ تماس با ما ” به کار گیری می نمایند . این دکمه ها راه نیکی برای ساختن

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *