قانون ها دستگاه لیزر

دومین مجازات مرسوم در دستگاه لیزر , گوگل پنگوئن است که در درجۀ اولیه صاحبان وب سایتی دستگاه لیزر که بیش تر از حد لینک سازی می کنند را انگیزه می گیرد . پنگوئن که در سال ۲۰۱۲ معرفی شد الگوریتمی است که در پی الگوهای غیر عادی لینک و پیوند سازی می گردد تا وبسایت هایی که با ایجاد بیش از حد پیوند , قصد دور زدن ضوابط دستگاه لیزر گوگل را دارا هستند , شناسایی و مجازات کند .

عقیدۀ گوگل در پیوند سازی این است که تمام لینک و پیوند های خارجی به وب سایت شما می بایست طبیعی باشند و به جهت محتوای دستگاه لیزر کیفیت عالی وبسایت به دست آمده باشد . در فیض , هر لینکی که با انگیزه ارتقاء جايگاه تشکیل‌شده باشد به عنوان ناقض مقررات گوگل شناخته خواهد شد . این لینک ها مشتمل بر لینک و پیوند های خریداری شده , لینک و پیوند های در خواستی , لینک های تبادلی و لینک و پیوند های تشکیل شده دستگاه لیزر به وسیله ربات ها می باشد .

زمانی که الگوریتم های پنگوئن متوجه می‌شوند شما برای بازنویسی رتبۀ وب سایت در هم اکنون ایجاد کرد لینک و پیوند های غیرعادی هستید , سایت شمارا برای کلمه حیاتی ( یا این که کلمه ها دارای اهمیت ) که انگیزه قرار داده اید مجازات می کند .

اگر که الگوریتم پنگوئن شما‌را تنبیه نماید , متوجه تغییرات زیر خواهید شد :

وبسایت تان برای یک کلمه اصلی ( یا این که گروهی از کلمه ها مهم ) در گیر کاهش ترافیک خواهد شد . ( برای مثال : صفحۀ وبسایت شما برای یک کدام از لغت ها کلیدی از رتبۀ ۲ گوگل به رتبۀ ۳۶۴ تنزل پیدا می نماید ) .
صفحه ای که دربرگیرنده کلمه با اهمیت به خصوص می باشد , از ایندکس گوگل بیرون خواهد شد ( de - indexed ) در حالیکه بقیۀ صفحات وبسایت در گوگل ایندکس شده باقی میماند .
احتمالا در قسمت های &# ایران روتک دستگاه لیزر ; Search Queries ” یا “ Manual Actions ” داخل Webmaster Tools وبسایت خود , پیغامی دستگاه لیزر با مضمون “ لینک سازی غیر طبیعی ” اخذ فرمائید .
در برخی موردها , صفحاتی از وب سایت تان که قرار وجود ندارد در سکو بندی گوگل قرار بگیرند به علت تنبیه توسط الگوریتم پنگوئن در رنکینگ گوگل قرار خواهند گرفت . ( به عنوان مثال صفحۀ “ تماس با ما ” در تارنما شما به جای “ صفحۀ دارای اهمیت ” برای کلمه حساس با اهمیت شما نشان داده خواهد شد ) .

شدت مجازات به وسیله الگوریتم پنگوئن بسیار متغیر است . برای مثال از اُفت یک سری پلکان ای رتبۀ صفحه تا از ایندکس بیرون شدن صفحه را مشتمل بر میگردد .

فرآیند بهبود حالت وب سایت پس از مجازات پنگوئن در راهنمای الگوریتم پاندا به لهجه معمولی توضیح داده شده است , اما ما درین مطلب دستگاه لیزر به موردها ابتدایی آن اشاره می کنیم . وبمستر بایستی فهرست لینک های مربوط به وب سایت خود را از طریق گزینۀ “ latest links ” موجود در webmaster tools به دست آورد و پیوند هایی که از الگویی غیر عادی پیروی می کنند را از آن حذف نماید . حذف این لینک ها به هم پا ارسال درخواستِ تجدید حیث و ایجاد یک کمپین لینک و پیوند سازی جدید قادر است شرایط تارنما را طی مقطع مشخصی به حالت نخستین بازگرداند .


آپ تو دیت پنگوئن نسخۀ ۴٫۰ Real Time در وضعیت انتظار جای‌دارد , ولی توقع می‌رود که در فصل بهار یا تابستان سال ۲۰۱۶ عرضه شود .

این آپ تو دیت رسانی شاید دربرگیرنده مجازات های جدیدی باشد . پیشنهاد میکنیم پروسه ذیل را طی کنید :
به Webmaster Tools خود رجوع نمایید https : //www . google . com/webmasters و قسمت های Search Queries و Manual Penalty را ملاحظه کنید .
ترافیک تارنما خویش را از روش گوگل آنالیتیکس باز بینی کنیدhttps : //www . google . com/analytics و دستگاه لیزر هر گونه اُفت ترافیک را مشاهده کنید .
با استعمال از یک ابزار ردیابی کلمه حیاتی مقام وبسایت خود برای لغات کلیدی حساس را نظارت فرمایید .
آپ دیت پنگوئن ورژن ۴٫۰ می تواند پاره ای نوسان ایجاد نماید که کاملاً طبیعی است . ( رتبه بندی شما می تواند برای یک سری روزی جا به جا شود , اما بدین مضمون‌ وجود ندارد که شما مجازات شده اید ) .
پنگوئن الگوریتمی است که کیفیت لینک و پیوند ها را آنالیز می نماید و مخصوصاً الگوی غیرطبیعی و کیفیت آن‌ها‌را پایین حیث می‌گیرد . برای آنکه تارنما خود را در معرض جریمه قرار ندهید , خوب تر است از ابزارهای تشکیل داد لینک اتومات خودداری کنید . ( این نکته مشتمل بر ربات هایی که به طور انبوه محتوای وب سایت شما‌را ثبت می نمایند هم می شود ) .
خصوصیت “ real - time ” این به روز به‌این معنی است که به جهت تغییرات تازه احتمالا وبسایت تان مجازات شود یا موقعیت سئوی آن به مراتب بهتر شود . مسلماً این خبر خوشی برای آن نوع از سایت هایی است که قبلاً مجازات شده اند و فعلا درگیر بهبود وضعیت سئوی خویش می باشند .
بیشترِ ( حتی شاید همۀ ) “ ابزارهای آنالیز پیوند

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *