Bounce Rate یا بانس ریت دستگاه لیزر چه میباشد و نحوه‌ی محاسبه‌ آن چه‌طور است؟

در ارتباط با bounce rate ( بانس ریت ) و دستگاه لیزر روش حساب و کتاب آن صحبت كنم . Bounce Rate ( بانس ریت ) یک ادله , یک فاکتور و هر چیزی که فکرش را بکنید در رابطه یک سایت است .
Bounce Rate ( بانس ریت ) یا این که نرخ پرش به درصد تعداد افرادی دستگاه لیزر که فقط یک صفحه از سایت شمارا مشاهده می‌کنند و از آن بیرون میشوند گفته میگردد .

Bounce Rate ( بانس ریت ) یکی از پارامترهای دوچندان اصلی در بازاریابی اینترنتی است و مدیران سایت‌های دستگاه لیزر پیروز اینترنتی همواره سعی بر دستگاه لیزر کاهش مقدار آن دارا هستند و از روش‌های خاصی برای کاهش میزان نرخ خروج از تارنما بهره می‌نمایند . بعضا از مواردی که بر روی نرخ خروج از وبسایت دستگاه لیزر تأثیر دارند عبارت‌اند از :

گرافیک ضعیف وب سایت
سرعت کم بارگزاری شدن صفحه های دستگاه لیزر
عدم وجود مطالب موثر در ورقه دستگاه لیزر
عدم به‌روزرسانی به‌موقع محتوای وبسایت

هر چه اندازه نرخ خروج از وبسایت یا Bounce Rate ( بانس ریت ) اکثر باشد نشان‌دهنده این است که آن سایت دستگاه لیزر جذابیت کمتری برای بیننده داشته یا این که زمینه وبسایت ارتباطی دستگاه لیزر با آن چیزی که تماشاچی در ادامه آن بوده ندارد .bounce - rate - oxteam

به‌دنبال مطلب به عامل‌ها و فرمول به چنگ آوردن آن می‌پردازم

فاکتورهای آن در ذیل آورده شده‌است &# دستگاه CNC hit the “ Back ” button on his browser .
* The visitor closed his browser .
* The visitor clicked on one of your ads .
* The visitor clicked on one of your external links .
* The visitor used the search box on his browser .
* The visitor typed a new URL on his browser

همان‌طور که متوجه شدید به خروج ویزیتور از وب‌سایت شما مربوط میگردد . خروج برای مدام , دکمه بک و به همین علت , bounce rate ( بانس ریت ) به یک فاکتور حساس برای خیلی از وبمستر ها تبدیل‌شده است .

فرمول تقریبی بونس ریت :

Bounce rate = Visits that left after one page / Total number of ( بانس ریت )

visits

یعنی بازدیدکننده‌های که یک صفحه را می بینند و خارج می شوند , تقسیم‌بر تعداد همگی بازدیدکننده‌ها . این عدد درصدی تقریبی توسط گوگل آنالیتیک و الکسا نیز دراختیار ما قرار می‌گیرد

هر چه این عدد کوچک‌تر باشد , نشان میدهد که وب‌سایت ما بیش تر موردعلاقه ویزیتورها قرارگرفته است و آنها یک بازدید دیگر از وب‌سایت ما داشته‌اند .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *