آیا بک لینک های دستگاه لیزر من غیر طبیعی می باشند و منجر به پنالتی می شوند؟

مواردی که در بالا برای تشخیص لینک و پیوند های غیر طبیعی اسم بردیم دستگاه لیزر را به توجه خواندید و اکنون از خود می پرسید آیا وب سایت تان در معرض پنالایز شدن است؟ در‌حالتی که پیامی از سوی گوگل مبنی بر این که در درحال حاضر نقض قوانین می باشید و در باب لینک های غیر عادی به شما یاداوری داده شده است و یا جايگاه خویش را در نتایج کاوش دستگاه لیزر از دست داده اید بدانید که مورد خشم گوگل قرار گرفته اید .

اکنون وقتش است لینک و پیوند های ورودی کیفیت ذیل و جنایتکار را کشف و از لابه‌لا ببرید . در اینجا یک سری ابزار که برای بررسی و تجزیه دستگاه لیزر پیوند ها به شما امداد می کنند اسم می برم :

Google Webmaster Tools : ابزار مدیرسایت گوگل قابلیت معین شدن پیوند های ورودی را در اختیار شما می گذارد . کافی است از بخشTraffic بر روی آیتم Links to Your Site کلیک نمائید . بعد از آن از بخش Who links the most می‌توانید جدول لینک و پیوند های ورودی به وب سایت خود را دانلود و بررسی کنید .

Open Site Explorer : محاسبه و جزییات بیشتر از بک لینک ها وبسایت شما از روش اپن تارنما اکسپلورر دستگاه لیزر در دسترس است . حتما بخش های دیگر را نیز آیتم بررسی قرار دهید .

Majestic SEO : این تارنما هم شیوه کاری همانند Open Site Explorer را دارا است و دستگاه لیزر اطلاعات مفیدی از لینکهای محل ورود به وبسایت در اختیارتان قرار می دهد .

Ahrefs : در حالتی‌که میخواهید وضعیت بک لینکهای خود را در نمای گرافیکی و نوع بندی شده ملاحظه کنید از این سایت دستگاه لیزر هم میتوانید استعمال نمائید .سایت اکسپلورر دقیقا برای شما مشخص می نماید که چه بسا با کدام واژه مهم لینک شده اید . در صورتی‌که می بینید این عبارت با مورد مطلب دستگاه لیزر و وب سایت دستگاه لیزر شما در یک مسیر وجود ندارد کاملا گویا است که می بایست حذف شود . همچنین احتمال دارد خودتان فعلا که به موردها غیر مجاز دریافت بک لینک و پیوند باخبر میباشید دستگاه لیزر آنها را تشخیص و بخواهید از فی مابین ببرید . البته به چه شکل ؟

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *