#23 اضافه کردن سایت دستگاه لیزر به گوگل وبمستر تولز با پلاگین Yoast SEO

در طول ویزارد دستگاه لیزر خوشامدگویی ما سایت خودمون رو به کنسول جستجوی گوگل متصل کردیم , البته اون رو به بقیه ابزارهای مشابه متصل نکردیم . می تونیم اینکار رو با افزونه Yoast SEO انجام بدیم و به وبمستر تولز بریم . وبمستر تولزهای متفاوتی وجود داره . اما بزرگترین اون وابسته دستگاه لیزر به گوگل است روش های متعددی برای تایید وبسایت شما وجود داره .

در‌حالتی که فعلا وبسایت خودتون رو تایید کردید , ضروری نیست هیچ کاری رو مجدد انجام بدید . در‌حالتی که دستگاه لیزر تایید نکردید می‌تونید روی یک کدام از این لینک‌ها دستگاه لیزر کلید فرمایید تا کار خودتون رو آغاز کنید . دستگاه لیزر با این که این مورد به نظر سفید و خالی می رسه ولی در حال حاضر به کمک سیستم های متعدد در ویزارد نصب و فعال سازی اون رو تایید کردیم .

به این ترتیب نگران خالی بودن این نباشید پلاگین Yoast این اشتباهات رو بیرون می کشه و اون ها رو در‌این نصیب دستگاه لیزر در داشبورد نشون میده . از اونجایی که ما فقط کنسول جستجوی گوگل رو تهیه و تنظیم کردیم , گوگل زمان کافی برای پردازش هیچ چیزی نداشته بنابراین چیزی در اینجا مشاهده نخواهید کرد . در آتی در حالتی‌که مشکلات بزرگی با دستگاه لیزر داشتید این خطاها دراین جا نشون داده میشه و دستگاه لیزر کنسول جستجوی گوگل به طور اتومات ایمیلی رو در زمینه ی مشکلات کوچک تر ارسال می کنه .


من در تارنما فردی خودم مشکلی با ورقه AMP داشتم , ما هنوز درباره‌ی AMP سخن نکردیم . اما در اصل بعضا از صفحه ها من که برای گوشی پباده سازی شدن به درستی فرمت بندی نشدن . من می بایست تنظیماتی رو انجام بدم اگه بر روی لینکی که اینجا میباشد کلیک کنم , منو به‌این برگه می‌بره و دستگاه لیزر می‌تونم ببینم یک سری ورقه در وب سایت این خلل رو دارن &# دستگاه حکاکی لیزری ;

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *