قدم دوم در باز‌نگری دستگاه لیزر رقبا : مشاهده و بررسی وب سایت رقبا

زمانی‌که لیستی از رقبای دارای اهمیت خویش تهیه کردید , وبسایت آن‌ها‌را زمینه چک و نظارت قرار دهید . برای تحلیل دستگاه لیزر رقبا بایستی بدانید که :


آیا ظواهر سایت‌شان به خوبی پباده سازی شده است؟
حجم محتوای موجود در سایت‌شان چقدر است؟
کیفیت مطالب تارنما را چه‌گونه چک می‌کنید؟
از آدرس دهی پویا استعمال میکنند یا خیر؟

با این کار می‌فهمید که حریف شما در فضای وب چقدر حرفه‌ای عمل می‌کند و تا چه میزان محتوای وب سایت خود را دلخواه با سلیقه موتورهای کاوش ساخته است .
قدم سوم در بازبینی دستگاه لیزر رقبا : بررسی کلمات مهم

کلمه ها حیاتی همواره مهمترین فاکتور برای توفیق در دستگاه لیزر به شمار آمده‌اند . به همین دلیل در‌صورتی‌که رقبای شما لغت ها کلیدی قابل قبولی به کار برده باشند درجه بهتری در نتایج جستجو خواهند داشت . گاهی اوقات در ارزیابی رقبا در یافتن لغت ها مهم آنها به ایراد بر میخوریم , در این حالت با توجه به محتوای سایت‌شان بررسی کنید که آیا آنان لغات حیاتی شما را بکار برده‌اند یا خیر؟

همچنین با سود از سایت دستگاه لیزر که چه کلماتی در دستگاه لیزر وب سایت مورد نظرتان تاثیر زیادی دارا هستند . در طول این تحلیل‌ها دستگاه لیزر شما کلماتی خواهید یافت که از ذهن شما پنهان بوده‌اند و می توانید در دستگاه لیزر خوب تر سایت‌تان از آنها فایده نمائید .

همچنین می توانید در ادامه‌ی بررسی دستگاه لیزر رقبا تراکم عبارات مهم در محتوای وب سایت رقیب را محاسبه نمایید . ابزاری مثل Keyword Density Cloud دراین باره دستگاه لیزر به شما کمک خواهد کرد . دستگاه لیزر همینطور محل قرارگیری این کلمه ها را موضوع اعتنا قرار دهید که آیا در محتوا , تگ‌های متا , عناوین ورقه , تگ تصاویر یا نشانی صفجات قرار دارا هستند یا خیر؟

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *