دکمه‌ی فراخوان اصلی دستگاه لیزر


بیشترین دستگاه لیزر توجه را در صفحه‌ی فرود به خود جلب کند
دارای رنگ جالب‌توجهی باشد

دارنده نوشته‌ی منحصربه‌فردی دستگاه لیزر باشد
بایستی واضح و معین باشد

دکمه‌ی فراخوان ثانویه : درصورتی‌که محصولی که ارائه می‌دهید یک نرم‌افزار پیچیده باشد و به توضیحات بیشتری نیاز داشته باشد , ممکن است بخواهید از بیشتراز یک دکمه‌ی فراخوان فایده نمایید .

خصوصیات دکمه‌ی فراخوان ثانویه نیز بایستی مانند خصوصیات دکمه‌ی فراخوان اصلی باشد , اما باید نوشته‌ای که در آن به عمل میبیرید با نوشته‌ی دکمه‌ی فراخوان حیاتی مختلف و کوتاه‌تر از آن باشد تا توجه‌ها بخش اعظم بر دکمه‌ی فراخوان حیاتی معطوف شوند .

عکس/ویدئو : درصورتی‌که بازدیدکننده در صفحه‌ی فرود شما ازنظر رمانتیک مشغول شود , احتمال دستگاه لیزر این‌که روی دکمه‌ی فراخوان این کاغذ کلیک نماید عمده است . یک عکس یا این که ویدئوی رمانتیک می‌تواند در جلب‌توجه مخاطب بسیار مؤثر باشد و او را به ماندن در صفحه‌ی فرود شما و ادامه‌ی مراحل تبدیل ترغیب نماید .

به کارگیری از محتوای چهره‌ای در لابه‌لای متون صفحه‌ی فرود نیز می تواند به بالا بردن نرخ تبدیل کمک کند زیرا علاوه دستگاه لیزر بر جلب‌توجه مخاطب , به وی تجربه‌ای از استفاده از محصولات دستگاه لیزر و سرویس ها شمارا می دهد . درصورتی‌که محصول شما یک وب‌سایت نرم‌افزاری است , برای آشکار کردن سهولت استفاده از آن از گیف ها و تصاویر متحرک دستگاه لیزر منفعت فرمائیدفرم جمع‌آوری اطلاعات سرنخ‌ها : این داستان به توجه بیشتری نسبت با سایر موردها نیاز داراست . درصورتی‌که این فرم به‌درستی دستگاه لیزر پباده سازی نشود , منجر عقب‌نشینی مخاطب دستگاه لیزر می‌شود و او‌را از ادامه‌ی فرآیند منصرف می‌نماید . این فرم باید کوتاه و صریح و پر‌نور باشد . البته در برخی موردها شما مجبورید از فرم‌های طولانی‌تر فایده کنید &# دستگاه حکاکی لیزری ;

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *