نقشه حرارتی دستگاه لیزر چه کاربردی برای تارنما ها دارد؟

این نکته دستگاه لیزر را به خاطر داشته باشید هر چه فرصت بیشتری را صرف جمع‌آوری داده ها از یوزرها دستگاه لیزر وب سایت خویش کنید هیت مپ وب سایت شما دقیقتر خواهد بود . وقتی که هیت مپ وب سایت شما تولید می شود , الگویی را در اختیار خواهید داشت که معمولاً نقاط زردرنگ و قرمز نشان‌دهنده توجه بیشتر یوزرها به آن نصیب ها است .

بایستی غایت استفاده از این نقاط استفاده فرمایید چون این داده‌ها به شما کمک میکند که در پباده سازی و دکورا سیون بخش های متعدد دستگاه لیزر درست تصمیم گیرید . مطالب اصلی یا این که تبلیغات را در نقاط صحیح قرار دهید . وقتی که بدانید که کدام نقاط وبسایت شما طولانی تر مورد اعتنا قرار میگیرد , تصمیم‌گیری برای بهبود تارنما فراوان شل و دستگاه لیزر سهل وآسان خواهد بود .

اضافه از نقشه حرارتی برای قرار دادن تبلیغات در مکان های خوبتر و به کارگیری میگردد . بررسی و تحلیل هیت مپ سایت های متفاوت نشان می‌دهد که سمت چپ بالای تارنما یک کدام از بهترین مکان ها برای قرار دادن تبلیغات است . سمت راست هم اعتنا زیادی را در سوی خود جذب میکند و در مورد هیت مپ های به دست آمده از گوشی ها و تبلت ها هم راست گو است .

با بررسی هیت مپ باخبر خواهید شد که نرخ کلیک در کدام بخش از وبسایت شما اکثر است . در‌صورتی‌که مغازه دارید خوب تر است دکمه سبد خرید و پرداخت یا این که توصیه های ویژه را در آنجا قرار دهید . بخش های که دقت کمتری دارا هستند را شناسایی کرده و اصلاح کند .

کاربرد نقشه حرارتی صرفا مختص تارنما ها نیست . چنانچه نرم افزار نیز طراحی می کنید می بایست به هیت مپ توجه فرمایید و بخش‌های مهم خیس را در نقاط که دقت بیشتری جلب می نماید قرار دهید .
مطلب ای با زمینه : ۷ قدم برای فعال‌ساز‌ی کمپین‌های تبلیغاتی پست الکرونیکی مارکتینگ می‌تواند به شما کمک کند
ابزارهای برای ایجاد HeatMap


یکی از ابزار های که میتوانید به کمک آن نقشه حرارتی برای وبسایت خود ایجاد کند تارنما دستگاه لیزر است . کافی است در سایت ثبت‌نام کرده و کد دستگاه لیزر ان را در باطن تارنما دستگاه لیزر خود قرار دهید و سپس مانیتورینگ سایت آغاز خواهد شد . در راهنمای وب سایت Hotjar هشت آزمایش نقشه حرارتی به همپا راه حل هرمورد از آنان ارائه شده شده‌است که بوسیله ۳ دسته هیت مپ تحت قابل اجرا است &# خرید دستگاه لیزر ;

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *